Wsparcie od żywieckich policjantów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Żywca wsparli zbiórkę dla Antosia Radło. Antoś jest synem policjanta, który pełni służbę w komisariacie autostradowym w Gliwicach. Na ten cel przeznaczyli „paczkę pełną bezpieczeństwa”, której zawartość można wylicytować na zbiórce zainicjowanej przez podkomisarza Tomasza Dziergę – wykładowcę ze szkoły policji w Katowicach. Zakup gadżetów był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy w Jeleśni. Zachęcamy wszystkich do udziału w licytacji i wsparciu małego bohatera Antosia w jego walce o zdrowie.

wsparcie policja

 Antoś ma 4 lata i jest synem policjanta, który na co dzień pełni służbę w komisariacie autostradowym w Gliwicach. Jest wesołym i dzielnym chłopczykiem. Niestety od urodzenia zmaga się z różnego rodzaju zaburzeniami, które wymagają od niego ciągłych ćwiczeń i rehabilitacji. Mimo to Antoś i jego rodzice nie tracą nadziei i każdego dnia walczą o dzieciństwo chłopczyka. Niestety sprzęt potrzebny do ćwiczeń i wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne.

Aby wspomóc zbiórkę na leczenie Antosia podkomisarz Tomasz Dzierga, który na co dzień jest wykładowcą w Szkole Policji w Katowicach, rozpoczął inicjatywę, organizując wyjazd rowerowy z Siemianowic Śląskich do Madrytu. Wyprawa rowerowa rozpocznie się 28 maja i w założeniu ma trwać do 19 czerwca. Pomysłodawca ma do przebycia 3445 km. Początkowym założeniem zbiórki było zebranie kwoty 3445 zł, czyli złotówki za każdy przejechany kilometr drogi. Aby zebrać tę kwotę, policjant zaangażował do akcji różne podmioty i instytucje, które przekazały na licytację różnego rodzaju rzeczy i usługi.

"Żywieccy policjanci dołączyli się do tej szczytnej inicjatywy i przekazali na ten cel paczkę pełną gadżetów, przedmiotów i elementów poprawiających bezpieczeństwo na drodze. Paczka dotarła już do katowickiej szkoły Policji i przedmioty trafiły na licytację. Ich zakup był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy w Jeleśni. Dzięki zaangażowaniu wielu osób wartość zbiórki przekroczyła już oczekiwane założenia. Niemniej Antoś nadal potrzebuje pomocy, dlatego zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w licytacji, której link zamieszczamy poniżej." - informuje Komenda Powiatowa Policji w Żywcu.

Link do zbiórki i licytacji: https://zrzutka.pl/c337my

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę