Włamał się do wpłatomatu. Jaka kara? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Żywca zatrzymali 57-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna włamał się do wpłatomatu. Kilka dni wcześniej również dokonał włamania, tym razem do samochodu. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

policja kajdanki

 Kilka dni temu dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w Żywcu w rejonie dworca, ktoś włamał się do wpłatomatu. Kryminalni szybko ustalili, że przestępstwa mógł dokonać 57-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili śledczy, 57-latek kilka dni wcześniej również dokonał włamania, tym razem do samochodu. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę