Niefortunny nocny upadek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strażacy z OSP Ujsoły o godzinie 1:55 zostali zadysponowani do pomocy w transporcie do karetki osoby, która spadła z mostu w Ujsołach, w ciągu ul. Targówek.

ujsly mst

Na miejscu zdarzenia obecny był Zespół Ratownictwa Medycznego z Rajczy, którego załoga podjęła działania w stosunku do poszkodowanej.
Zadania strażaków polegały na oczyszczeniu drogi transportu osoby poszkodowanej i pomocy w przeniesieniu jej na desce do karetki. Działania trwały 45 minut.

Jak informuje portal Beskidzka24, według ustaleń policyjnych nietrzeźwa 38-latka usiadła na mokrej barierce mostu, poślizgnęła się i spadła na kamieniste podłoże. Została zabrana do szpitala.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę