Dziś o nieodpowiedzialnym ojcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Śledczy z Gilowic ustalą czy 29-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego naraził swojego 5-cio letniego synka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Policja akta Zywiec

 Wczoraj pisaliśmy o nadzorującej pieczę nietrzeźwej matce. Dziś natomiast, niejako do kompletu, przedstawiamy podobną historię, związaną z ojcem. Mężczyzna, podczas zasądzonego widzenia z dzieckiem, miał zabrać go na spacer. Przechadzkę zakończył jednak w garażu kolegi, gdzie wspólnie spożywali alkohol. Gdy 29-latek nie wracał z synkiem o wyznaczonej godzinie, zdenerwowana matka dziecka o pomoc poprosiła policjantów.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce kobieta powiedziała im, że 29-latek miał widzenie z ich synkiem i zabrał go na spacer. Mieli wrócić do 19.00, jednak mimo upływającego czasu, mężczyzny nie było. W czasie tych ustaleń 29-latek pojawił się na miejscu. Towarzyszył mu jego 5-letni synek. Jak ustalili policjanci, mężczyzna zamiast na spacer, zabrał dziecko do swojego znajomego, z którym w garażu spożywał alkohol. 29-latek alkohol spożywał również po drodze, gdy wracał już z dzieckiem. Gdy policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości okazało się, że ma on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Chłopczyk, na szczęście cały i zdrowy, trafił pod opiekę matki. Śledczy ustalą teraz czy 29-latek swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem naraził swojego synka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Jeżeli tak, w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę