Policja poszukuje 25-latka z Żywca - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mężczyzna dotąd nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

skupien

Żywieccy policjanci poszukują zaginionego 25-letniego Maksymiliana Skupień z Żywca. Mężczyzna w dniu 22 października br. wcześnie rano wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony prawdopodobnie widziany był w dniu 24 października br. gdy wsiadał do autobusu MZK linii nr 8 na przystanku w Żywcu przy ul. Komorowskich.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 25 lat, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, jasne, proste, możliwy zarost, uszy przylegające, oczy koloru zielonego, nos średni prosty.
W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę przeciwdeszczową koloru czarnego z białymi napisami na plecach, spodnie typu jeans koloru ciemnego, buty ciemne z napisem NIKE.

"Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112." - komunikuje żywiecka komenda. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę