ODNALEZIONY Poszukujemy zaginionego Edwarda Ł. - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

UWAGA - Policja odwołuje poszukiwania za Edwardem Ł. 63-latek został odnaleziony przez dzielnicowego z Komisariatu Policji w Wiśle 8 sierpnia 2023 roku. Dziękujemy za pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

Policjanci poszukują zaginionego Edwarda Łaciak, mieszkańca Wisły. 63-latek wyszedł z domu w czwartek 3 sierpnia 2023 roku. Od tego momentu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z policją.

odnaleziony edward Ł.

Uwaga - poszukiwania zostały zakończone.

63-letni Edward Ł. zaginął w dniu 3 sierpnia 2023 roku. Według ustaleń wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania w Wiśle w godzinach popołudniowych. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: Wzrost 165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne krótkie, oczy piwne, charakterystyczny "kuśtykający" chód, oraz szyte palce dłoni.

Policja nie posiada informacji dotyczących ubioru zaginionego.

Zaginiony posiada przy sobie telefon m-ki Nokia oraz portfel.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 112!

 

źródło: cieszyn.policja.gov.pl

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę