Szybkie i sprawne działania bielskich policjantów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie trzeba było długo czekać na wynik skutecznych działań bielskich policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej w sprawie podpalenia placu zabaw, które miało miejsce 28 sierpnia br. przy ul. Słonecznej w Jasienicy.

podpalony plac zabaw w Jasienicy

Okoliczność podpalenia placu zabaw mieszczącego się przy ul. Słonecznej w Jasienicy zbulwersowała okolicznych mieszkańców. Zdecydowane działania policjantów z Wydziału Kryminalnego KMP w Bielsku-Białej, doprowadziły ich do podejrzanego w tej sprawie nieletniego – młodego wiekiem, bo zaledwie 16-latka, który został przesłuchany jako sprawca czynu karalnego, gdzie przedstawiono mu zarzut z art. 288 § 1 kodeksu karnego, który penalizuje niszczenie lub uszkodzenie cudzej rzeczy. O dalszym losie młodego człowieka zadecyduje Sąd Rodzinny.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę