Poszukiwani dyrektorzy szkół - "ekonom", Górka... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zarząd Powiatu Żywieckiego, w związku z upływem kadencji obecnych dyrektorów, ogłosił konkursy na najwyższe stanowiska w dwóch placówkach. W których? 

ZSEG Zywiec

Poszukiwani są dyrektorzy: Zespołu Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych w Żywcu oraz Zespołu Szkół Zawodowych im. prof. Jerzego Buzka w Węgierskiej Górce.
Dla obu stanowisk oczekiwania wobec kandydatów są podobne. Powinni przede wszystkim legitymować się stażem pracy: nauczycielskiej, dydaktycznej lub na stanowisku kierowniczym. Wymagane będzie też uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz przedstawienie koncepcji funkcjonowania i rozwoju szkoły.
Dokumenty można składać do 13 kwietnia br. w budynku Starostwa Powiatowego w Żywcu, przy ul. Krasińskiego 13. Szczegóły dotyczące aplikowania oraz sposobu składania ofert można znaleźć w plikach pod tekstem.

pdfogloszenie_ZSEG.pdf1.48 MB

pdfogloszenie_ZSZ_WG.pdf1.46 MB

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę