Ile kredytu w S.M. Gronie? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Gronie" jest już po Walnym Zgromadzeniu. Przegłosowano na nim projekt uchwały, dotyczącej nowego bloku.

Nowy blok copy

Przegłosowano uchwałę wyrażającą zgodę na zbycie prawa wieczystego użytkowania działki, na której budowany jest blok mieszkalny, na rzecz przyszłych właścicieli mieszkań. Kredyt w Banku Spółdzielczym w Węgierskiej Górce zabezpieczony został hipoteką umowną w wysokości 6,6 mln. zł.

 Ile kosztował nowy budynek?

- Ostateczny koszt budowy nowego obiektu mieszkalnego będzie znany dopiero po zakończeniu wszystkich działań przy nim. Spółdzielnia zaciągnęła w tym celu kredyt w Banku Spółdzielczym w Węgierskiej Górce, na kwotę 3,3 mln zł. Koszty własne, przeznaczone przez S. M. Gronie na tę inwestycję, trudne są w tej chwili do oszacowania. Przeznaczone były bowiem na wykonanie prac, takich jak: chodniki i parkingi, które dotyczą stojących już bloków i użytkowanych części osiedla. – powiedział nam prezes Zarządu S. M. Gronie Krzysztof Hernas.

Przypomnijmy, że według informacji z kwietnia br., na przełomie maja i czerwca miały być ogłoszone przetargi na zbycie nowych mieszkań. Niedawno jednak Spółdzielnia Mieszkaniowa Gronie podała informację, że w oddaniu lokali do użytku nastąpi co najmniej dwumiesięczna zwłoka.

 

 

Udostępnij

1
-3
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę