Śmiertelne potrącenie w Leśnej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w sobotę około godz. 17.40 w Leśnej na ul. Św. Michała Archanioła. Policja ustala jego przyczyny.

 - Jak wstępnie ustalili policjanci, 31-letni kierowca volskwagena golfa utracił panowanie nad samochodem i potrącił przechodzącego przez jezdnię 43-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Pomimo reakcji służb medycznych poszkodowany, w wyniku poniesionych obrażeń, zmarł w szpitalu. Kierowca był trzeźwy, pobrano od niego krew do badania pod kątem występowania innych substancji, zaburzających percepcję. Trwa postępowanie w tej sprawie – przekazała asp. sztab. Mirosława Piątek z żywieckiej komendy.

Udostępnij

0
-1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę