Z Klubem nad Książką..... tym razem Philip Dick - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pomimo wakacji, albo tym bardziej w czasie wakacji Żywiecki Klub z Kawą nad Książką nie próżnował. W lipcu miało miejsce spotkanie poświęcone ks. Kaczkowskiemu, natomiast sierpień i letnia kanikuła kończone będą rozmowom o fantastyce.

Czekodeko

Klasyka fantastyki, czyli Philip K. Dick i jego „Ubik”. Futurystyczna wersja minionego już dawno dla nas roku 1992 i alternatywna rzeczywistość. Czy coś się sprawdziło? Przekonać się można czytając lub odświeżając książkę, wypowiedzieć się na ten temat lub tylko usłyszeć na spotkaniu klubu 27 sierpnia, godz. 16.00 w Kawiarni Czekodeko, Rynek 13. Oczywiście Żywiec.

Udostępnij

5
+4
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę