Remont Os. Młodych i pewna firma - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rozpoczęła się budowa odcinka drogi łączącego Osiedle Młodych z ul. Komonieckiego w Żywcu.

Os mlodych

Zakres przewidywanych prac obejmuje: budowę - jezdni drogi dojazdowej o długości 80,09m i szerokości 3,50m, stanowisk postojowych, chodników o szerokości 2 m, zjazdu indywidualnego (bramowego) do istniejącego zespołu garaży – w pełnej konstrukcji podbudowy i nawierzchni z betonowej kostki brukowej; przesunięcie i odtworzenie istniejącego ogrodzenia placu zabaw na długości ok. 44,50m; przebudowę linii kablowej średniego napięcia i oświetleniowej; budowę słupów oświetleniowych; wprowadzenie stałej organizacji ruchu. Burmistrz Antoni Szlagor poinformował, że wykonawcą zamówienia jest Zakład Budowlano-Montażowy PROBUD Sp. z o.o.

Zaznaczmy w tym miejscu, że PROBUD staje się ostatnio bardzo częstym wykonawcą tego typu prac w regionie. Nie szukając daleko, oferty na remont budynku MCK wpłynęły tylko od firmy PROBUD lub konsorcjum, którego jest partnerem. Omawiana firma została również wybrana w ostatnim czasie do wykonania dwóch zadań na terenie gminy Jeleśnia: odbudowa drogi gminnej ul. Energetyczna w Jeleśni i odbudowa mostu w ciągu drogi Na Mostach – w Korbielowie.

Udostępnij

3
+2
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę