"HI GIRLBOSS!" Konferencja dla kobiet przedsiębiorczych - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pierwsza konferencja dla kobiet przedsiębiorczych na Śląsku staje się faktem. Bezpłatne wydarzenie o nazwie HI, GIRLBOSS organizowane będzie  przez portal girlboss.in oraz miasto Katowice.

Cover konferencja

Konferencja odbędzie się 7 grudnia w Katowicach, w inkubatorze przedsiębiorczości RAWA.INK. Uczestniczki będą mogły skorzystać z wiedzy ekspertów podczas prelekcji, paneli dyskusyjnych, a także przećwiczyć nowe umiejętności w trakcie warsztatów. W trakcie HI, GIRLBOSS będą trzy równoległe ścieżki zajęć, w trzech różnych miejscach inkubatora.


Pierwsza to seria wykładów i paneli na sali głównej (sześć prelekcji i 3 panele dyskusyjne), druga to seria czterech różnych warsztatów (na które będą obowiązywały oddzielne zapisy), a trzecia to sesje networkingowe w specjalnej strefie idealnej do budowania relacji biznesowych.

W wydarzeniu weźmie udział 150 kobiet - właścicielek małych firm, managerek średniego i wyższego szczebla, a także tych chcących dopiero rozpocząć swoją przygodę z biznesem. Wśród prelegentek znajdą się natomiast panie, które z powodzeniem radzą sobie na rynku. Nie zabraknie także kobiet szeroko rozpoznawalnych w mediach.

Tematem przewodnim konferencji jest WSPÓŁPRACA, jej również będzie dotyczył jeden z paneli dyskusyjnych. Będziesz? Czy jeszcze się wahasz?

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę