Festiwal Danielka - wesprzyj organizatorów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W wielu dziedzinach korzysta się ostatnio z portali crowfundingowych. Niedawno pisaliśmy o strażakach z Przybędzy, którzy zbierają na nowy wóz strażacki. O wsparcie finansowe apelują też organizatorzy znanego kiedyś festiwalu w Beskidzie Żywieckim, który odbywał się głównie w latach 1986 – 1991, planując jego reaktywację.

Potrzebne jest jeszcze nieco ponad 10 tys. zł na organizację Festiwalu Muzycznego Danielka. Rok temu odbył się on jako X Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej. W tym roku, pod podobną nazwą organizuje go Stowarzyszenie „Chata Chemików”, jako przedsięwzięcie typu non-profit, finansowanym z dotacji, darowizn i umów promocyjnych. Ma się odbyć końcem sierpnia. Współorganizatorem jest Gmina Ujsoły.

Co w zamian?

Jak to zwykle w tego typu inicjatywach bywa, za „zrzucenie” się na jakieś przedsięwzięcie otrzymuje się nagrodę. W tym przypadku może to być:
5 zł i więcej Specjalne podziękowania od organizatorów wysłane e-mailem.
10 zł i więcej Pamiątkowy dyplom dla sponsora + pamiątkowy śpiewniczek z Danielki 2016 (do wyczerpania zapasów)
30 zł i więcej Płyta z Danielki 2016 + pamiątkowy dyplom dla sponsora
50 zł i więcej Płyta z Danielki 2016 + pamiątkowy dyplom dla sponsora + darmowe rozbicie namiotu na terenie Chałupy Chemików w czasie Festiwalu
100 zł i więcej Płyta z Danielki 2016 + pamiątkowy dyplom dla sponsora + darmowe rozbicie namiotu na terenie Chałupy Chemików w czasie Festiwalu + darmowy nocleg dla 2 osób w Chałupie Chemików do wykorzystania do końca maja 2018 roku (poza Festiwalem i innymi dniami, kiedy Chałupa jest nieczynna dla ruchu turystycznego).
200 zł i więcej Płyta z Danielki 2016 ze specjalną dedykacją od Organizatorów + pamiątkowy dyplom dla sponsora + darmowe rozbicie namiotu na terenie Chałupy Chemików w czasie Festiwalu + bloczki na 2 darmowe posiłki do wykorzystania w czasie festiwalu + 2 darmowe noclegi dla 2 osób w Chałupie Chemików do końca maja 2018 roku (poza Festiwalem i innymi dniami, kiedy Chałupa jest nieczynna dla ruchu turystycznego) + koszulka z Danielki 2017
300 zł i więcej Nagrody jak za 200 zł + uwzględnienie w uzgodniony sposób nadesłanego logotypu w promocji Festiwalu (plakat, banery itp.).
Wsparcia możecie udzielić TUTAJ.

Program:

25.08.2017 Piątek
Danielkowy Koncert Gwiazd Cz. 1
26.08.2017 Sobota
12.00 Mecz piłki nożnej: Wykonawcy – Organizatorzy
13.30 Danielkowy Konkurs Wykonawców (zgłoszenia przyjmowane będą do 31 lipca)
17.30 Danielkowy Koncert Gwiazd 2
27.08.2017 Niedziela
12.00 Ogłoszenie wyników konkursu, rozdanie nagród, koncert laureatów.
Danielka (gmina Ujsoły), Chata Chemików.

Udostępnij

3
+3
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę