SPZOL w Rajczy z potrzebą wsparcia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Rajczy planuje wykonać przebudowę, mającą pomóc w funkcjonowaniu placówki w obliczu ewentualnego zagrożenia epidemicznego. Problemem jest to, co najczęściej w naszej służbie zdrowia, czyli pieniądze. Jak duże i na co miałyby być wydane?

szpital raczja

Planowane jest stworzenie w rajczańskim SPZOL specjalnej drogi ewakuacyjnej dla pacjentów wymagających ewakuacji z uwagi na podejrzenie zakażeniem wirusem COVID-19. Koszt wykonania czegoś takiego wyceniono na 16 tys. zł. Placówka nie posiada takich środków, w związku z czym jej dyrektor Waldemar Jurasz zwrócił się do wójta gminy Rajcza oraz ewentualnych darczyńców z apelem o wsparcie finansowe dla tego przedsięwzięcia. Poniżej przeczytać można całość apelu oraz znaleźć numer konta bankowego dla donacji.

prosba o wsparcie pzol 1 202005081307 600x450 s

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę