Nowy szpital zagra z WOŚP. Do wygrania zwiedzanie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zwiedzanie to nie jedyna czekająca atrakcja. Będzie też kolacja dla dwojga. 

Nowy szpital

Nowy Szpital w Żywcu w tym roku przyjmie pacjentów. Ale zanim to nastąpi, możesz mieć niepowtarzalną szansę zobaczenia z bliska, jak wygląda największa inwestycja w powiecie żywieckim. Będzie to także unikatowa okazja zwiedzenia najgłębszych zakamarków szpitala, takich jak sale operacyjne, centralna sterylizatornia, czy kuchnia szpitalna, które po otwarciu będą dostępne tylko dla personelu.

Na koniec zwiedzania nowy Szef szpitalnej kuchni prosto z Londynu przygotuje „nieszpitalną” kolację dla dwóch osób przy akompaniamencie miłej muzyki ze szpitalnych głośników.

Na zwycięzcę licytacji czeka:

 • Zwiedzanie Szpitala w Żywcu dla dwóch osób (termin do ustalenia w okresie marzec-kwiecień)
 • Kolacja dla dwojga przygotowana przez szpitalnego Szefa kuchni

  Nowy Szpital w Żywcu to wyjątkowy projekt, który zadba zarówno o potrzeby pacjentów, jak i komfort pracy jego personelu. Szpital powstaje w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego pomiędzy Powiatem Żywieckim, a firmą InterHealth Canada, która wdrożyła szereg rozwiązań, które podniosą standard leczenia i pracy. Jest to pionierski projekt w formule PPP w Polsce, nie tylko w powiecie żywieckim.

  Nowy Szpital będzie znajdował się w jednym budynku, z funkcjonalnym układem wszystkich pomieszczeń, pozwalającym na zoptymalizowanie pracy personelowi medycznemu. Oznacza to, że wszystkie badania i świadczenia będą wykonywane pod jednym dachem. Nowością również będzie rozszerzenie systemów informatycznych oraz wprowadzenie takich usprawnień, jak wysokiej klasy system przywoławczy dla personelu pielęgniarskiego oraz lekarskiego.

  Biorąc pod uwagę duże oczekiwania związane z nowym obiektem, przy wykorzystaniu nowoczesnych zasad projektowania, w szpitalu utworzono tzw. przestrzeń terapeutyczną, która zapewni pacjentom przyjazne warunki leczenia i powracania do zdrowia. Przykładem takiego działania jest dostęp do światła dziennego – stąd nietypowy dla polskich szpitali rozmiar okien. Jasne sale chorych w połączeniu z wyjątkowym widokiem, stworzą pacjentom sprzyjające warunki powrotu do zdrowia oraz wpłyną na lepsze warunki pracy dla personelu szpitala.

  Dodatkowe informacje:

  Wylicytowaną aukcję będzie można zrealizować w okresie marzec-kwiecień 2020 r.

  Dokładna data zostanie ustalona z Organizatorem aukcji.

  Kontakt w sprawie realizacji aukcji to media@szpitalzywiec.pl

 • AUKCJĘ ZNAJDZIECIE TUTAJ.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę