Zmiana dyrektora OPG - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Agnieszka Mocek nie zajmuje już stanowiska dyrektora Ośrodka  Promocji Gminy Węgierska Górka. Powołano nowego szefa.

Mocek OPG WG

 Mocek poinformowała o tym fakcie publikując nieco emocjonalny list otwarty do mieszkańców gminy, następującej treści:

"Drodzy mieszkańcy! Wskutek wydarzeń jakie miały miejsce w ostatnim czasie, dzisiaj przyszło mi opublikować ostatni post na tej stronie. Niestety, po 7 latach pracy, wyrzeczeń i starań nadszedł koniec mojej przygody w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka. Żegnając się ze stanowiskiem piastowanym przeze mnie przez długi okres czasu, nie kryję smutku i rozczarowania, z racji sytuacji w jakiej przyszło mi się pożegnać, gdyż nie było to miłe doświadczenie. Żadnych kwiatów, uścisków, czy choćby życzeń powodzenia. Postawa pewnych osób, z którymi przyszło mi współdzielić pracę przez tyle lat, na zakończenie okazała się zgoła odmienna. Jednakże, pomimo tego chciałabym podziękować wszystkim, z którymi mniej lub bardziej przychylnie pracowałam. Czas jaki spędziłam wśród Was był dla mnie bardzo owocny i świadomość rozwoju kulturowego naszej gminy sprawiała mi ogromną satysfakcję. Tym, którzy zostają, tym na których się zawiodłam jak i tym, z którymi bym chciała podjąć się każdej pracy w przyszłości życzę powodzenia w dalszym promowaniu i rozwijaniu naszej gminy.
Żegnajcie!
Agnieszka Mocek"

Kto teraz?

Dzień później Urząd Gminy Węgierska Górka, za pośrednictwem swojej stronie internetowej, przekazał wiadomość o powołaniu na to stanowisko nowej osoby:

"W związku z faktem, iż z dniem 31 stycznia 2019 r. upłynął okres powołania na stanowisko dotychczasowego dyrektora Ośrodka Promocji Gminy Węgierska Górka, Wójt Gminy z dniem 5 lutego powierzył pełnienie obowiązków dyrektora OPG WG – Pani Dominice Matuszewskiej. Pani Dominika Matuszewska ukończyła studia magisterskie na Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunku zarządzania. Od siedmiu lat pracuje w Ośrodku Promocji Gminy w Węgierskiej Górce jako specjalista ds. promocji i organizacji imprez. Posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania powierzonej funkcji.

Za dotychczasową siedmioletnią współpracę i wielkie zaangażowanie w działalność Ośrodka Promocji Gminy w Węgierskiej Górce składamy serdeczne podziękowania ustępującej Pani Dyrektor. Pani Dominice Matuszewskiej życzymy powodzenia oraz wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w pracy zawodowej na nowym stanowisku." - czytamy w informacji urzędu gminy.

Dominika Matuszewska to także komendantka Hufca ZHP Węgierska Górka.

Udostępnij

2
-3
5

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę