Znikające mieszkania? Nie. - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W nowym bloku nr 34 w Os. 700-lecia w Żywcu nie ma już wolnych mieszkań, choć nie wszystkie zostały sprzedane.

Nowy blok x

Przetargi na sprzedaż mieszkań odbywały się końcem czerwca. O ich cenach pisaliśmy TUTAJ. Pomimo tego, że w powszechnej opinii często uważane były za drogie, aukcje okazały się skuteczne.

- Wszystkie lokale mieszkalne, stanowiące przedmiot przetarg zostały sprzedane w pierwszych terminach – powiedział nam prezes S. M. Gronie Krzysztof Hernas.

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom sprzedawanych mieszkań jednak nie było 24, tylko 23. Jedno przeznaczone zostało na wynajem.

- Podjęta przed dwoma laty uchwała dawała spółdzielni możliwość przeznaczenia 20% nowych lokali właśnie na wynajem. Z uwagi jednak na sytuację rynkową i duże zainteresowanie tematem stanęło tylko na jednym mieszkaniu, najmniejszym, 38-metrowym. Jest wynajmowane od 2 lipca, najemca prowadzi w nim działalność gospodarczą. Stronom przysługuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia – dodaje Hernas.

Udostępnij

2
-1
3
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę