Nowy blok - daty licytacji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Gronie” ogłosiła już przetarg na sprzedaż nowych mieszkań.

W maju pojawiła się informacja spółdzielni o tym, że w związku z przedłużającymi się pracami budowlanymi przy nowym bloku na Os. 700-lecia przetargi nie zostaną ogłoszone wcześniej, niż w lipcu. Okazuje się, że będą one jednak przeprowadzone w tym miesiącu, w dniach: 19, 20 21, 26, 27, 28 czerwca.

- Ogłoszony będzie przetarg, do którego może przystąpić każdy, oczywiście po wpłaceniu wadium – powiedział nam w kwietniu zastępca prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Gronie Tadeusz Dunat.

Ceny zależą oczywiście od typów mieszkań i mieszczą się w zakresie 146,8 tys. zł – 274 tys. zł. Dokładne kwoty i daty licytacji oraz warunki znajdziecie w galerii pod tekstem.

 

Udostępnij

4
+1
3

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę