Można jeszcze wnioskować o darmowe kotły gazowe - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W związku z pojawieniem się wolnych miejsc w projekcie: "Ograniczenie niskiej emisji w gminie Łodygowice poprzez modernizację indywidualnych kotłowni domowych", urząd gminy ogłosił dodatkowy nabór chętnych.

Kloryfer

W ramach projektu gmina zakupi i przekaże bezpłatnie kocioł gazowy do użytkowania w należącej do wnioskodawcy nieruchomości. Warunkiem koniecznym udziału w projekcie jest całkowita rezygnacja z kotła opalanego węglem oraz zakończenie prac termomodernizacyjnych w budynku (ocieplenie ścian, ocieplenie dachu/stropy, wymiana stolarki zew.). Wymagane jest posiadanie przyłącza gazowego do budynku a montaż kotła musi nastąpić do końca marca 2019 r.

Składanie wniosków do 9 października 2018 r. (liczy się data wpływu). Osoby zainteresowane proszone są o złożenie w Urzędzie Gminy Łodygowice następujących dokumentów:

Ankieta

Deklaracja uczestnictwa

Pozwolenie na wykonanie przyłącza gazowego, decyzja budowlana na wew. instancję gazową, war. techniczne z gazowni – kopie.

Szczegółowe informacje pod numerami tel. 691 150 417, 785 702 804. Regulamin projektu i wzory dokumentów znajdziecie TUTAJ.

 

Udostępnij

2
+1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę