Ile i co ma Krzysztof Droń? Prezes i jego oświadczenie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Żywcu dało się o nim słyszeć w końcówce ubiegłego roku, a na początku obecnego został prezesem ważnej spółki, zajmującej się ostatnio kontrowersyjnym tematem ciepłowni/spalarni. W związku z objęciem posady, złożył oświadczenie majątkowe.

Jak się dowiadujemy ze złożonego oświadczenia majątkowego Krzysztof Droń urodził się w 1966 roku w Warszawie. Obecnie jest prezesem Beskid Żywiec Sp. z o. o. Oświadczenie omawia stan majątkowy na dzień 15 stycznia br., w związku z objęciem stanowiska w spółce.

Droń zgromadził 2,7 tys. zł w gotówce i 7,5 tys. zł w wierzytelnościach, a w walucie obcej: 250 euro, 40 dolarów i 60 funtów brytyjskich. Posiada papiery wartościowe, wycenione na łączną kwotę 43 tys. zł.

W punkcie „nieruchomości” Krzysztof Droń zadeklarował mieszkanie o powierzchni 42 m. kw. i wartości 378 tys. zł oraz garaż – 15 m. kw. i 30 tys. zł. Obie nieruchomości to własność hipoteczna. Nie posiada udziałów ani akcji w spółkach handlowych. W ciągu pierwszej połowy stycznia nie osiągnął dochodu. W punkcie dotyczącym mienia ruchomego o wartości powyżej 10 tys. zł prezes Beskid Żywiec wymienił samochody: Peugeot 508 z 2012 roku i Alfa Romeo 159 z 2010 roku.

Udostępnij

2
-5
7

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę