Rada Powiatu i debiutancka formuła sesji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powodem niestosowanego dotąd trybu są oczywiście obostrzenia, związane z zagrożeniem epidemicznym w Polsce. 

Starostwo front

Przewodniczący Rady Powiatu w Żywcu informuje, że w dniu 8 kwietnia 2020r. o godz. 1000 odbędą się obrady XIII sesji Rady Powiatu w Żywcu. Jednocześnie Starostwo Powiatowe w Żywcu informuje, że będzie pierwsze w naszej historii, posiedzenie Rady Powiatu w Żywcu przeprowadzone zdalnie. Podstawę do tej formy posiedzenia przyjęto w ustawie o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych  z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw uchwalonej  w dniu 31 marca 2020r., a  która weszła w życie w dniu 1 kwietnia 2020r.

Z uwagi na obowiązujące przepisy związane z sytuacja epidemiczną prosimy wszystkich zainteresowanych o śledzenie przebiegu sesji na naszym kanale, link poniżej:

http://zywiec.powiat.pl/rada-powiatu/transmisja-sesji-rady-powiatu.html

Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Zatwierdzenie porządku obrad.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie na 2020 r.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu w Żywcu na 2020-2025.
  5. Podjęcie  uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego w 2020r.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia przez Powiat Żywiecki wspólnie z podmiotem zewnętrznym spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą „Żywiec Ambulans Serwis” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XII/169/2020 Rady Powiatu w Żywcu  z dnia 3 lutego 2020r. w sprawie założenia Branżowej Szkoły II stopnia Nr 1 w Żywcu.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XII/171/2020 Rady Powiatu w Żywcu z dnia 3 lutego 2020r. w sprawie założenia Branżowej Szkoły II stopnia Nr 2 w Żywcu. 
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XII/173/2020 Rady Powiatu w Żywcu  z dnia 3 lutego 2020r. założenia Branżowej Szkoły II stopnia Nr 3 w Żywcu.    

10 Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań Powiatu Żywieckiego na 2020 rok  z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych, na które przeznacza  się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  przyznane Powiatowi według algorytmu.  

  1. Zakończenie.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę