Maciej Orłoś w Lipowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znany dziennikarz będzie gościem w bibliotece w Lipowej. Spotkanie w ramach dyskusyjnego klubu książki odbędzie się w poniedziałek, 8 stycznia.

Maciej Orlos

Maciej Orłoś opowie o swojej książce „Kuba i Mela”, którą napisał dla dzieci. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00. Książka przedstawia perypetie rodzeństwa:11 - letniego Kuby i 7 - letniej Meli. Co ciekawe, bohaterowie tej publikacji to prywatnie dzieci dziennikarza. Książkę obrazują rysunki Henryka Sawki.

„Kuba i Mela” to pełna humoru opowieść nie tylko dla dzieci. Z pewnością spodoba się też ich rodzicom. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę