Wawrzyńcowe Hudy - zaprojektuj logo - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ujsoły posiadają swoją tradycyjna imprezę. Władze gminy chcą o nią jeszcze bardziej zadbać i ogłosiły konkurs na logo tego wydarzenia.

Wawrzyncow Hudy

Konkurs skierowany jest do osób w wieku 10 - 99 lat. Logo powinno być wykonane: max. w 3 kolorach; najprostszą techniką (kredka, ołówek, flamaster); z ograniczoną ilością szczegółów (projekt będzie przerobiony na wersję elektroniczną); mieć charakter symbolu kojarzącego się z lokalną marką imprezy Wawrzyńcowe Hudy, folklorem, Gminą Ujsoły. Wymagane jest zawarcie w pracy nazwy: Wawrzyńcowe Hudy w Ujsołach. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci tabletu, a dla 2 wyróżnionych prac przewidziane są równie atrakcyjne niespodzianki!  Prace należy składać do 30 kwietnia 2018 w ujsoliskim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji (ul. Bystra 11). Szczegółowy regulamin i konieczne druki znajdziecie poniżej:

pdfregulamin-logo-wawrzyncowe-hudy.pdf220.7 KB

pdflogo_WH_-karta-zgloszenia.pdf146.02 KB

pdflogo_WH_-oswiadczenie.pdf75.8 KB

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę