Święto Morza już w sobotę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Irek Bielenik i zespół Lombard to gwiazdy zbliżającego się Święta Morza.

Swieto morza

Mimo że do morza od nas daleko, to impreza ma długą tradycję. Pomysł na organizację Święta Morza zrodził się w 1936 roku, gdy wybudowano zaporę w Międzybrodziu. Wtedy postanowiono, że impreza co roku odbywać się będzie właśnie nad akwenem międzybrodzkim. W tym czasie cała gmina Czernichów oferuje liczne atrakcje. Wydarzeniu towarzyszą koncerty.

W tym roku świętowanie odbędzie się w najbliższą sobotę na nabrzeżu Jeziora Międzybrodzkiego przy ul. Sportowej w Międzybrodziu Bialskim. Imprezę, którą organizuje Urząd Gminy Czernichów i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Czernichowie poprowadzi znany prezenter telewizyjny Irek Bielenik.

W sobotę 7 lipca rozpocznie Dziecięcy Turniej Piłki Nożnej Akademii Małego Piłkarza Tiki Taka. Od godz. 16.00 trwać będą liczne koncerty i konkursy. Ich kulminację stanowić będą: koncert zespołu Lombard (godz. 20.30), świętojańskie widowisko pirotechniczne (22.15) i dyskoteka (22.30 – 02.00). Imprezom towarzyszyć będzie Dzień Otwarty Fundacji Braci Golec.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę