Trylogia Matrix w Żywcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

16 sierpnia fani science fiction koniecznie muszą wylądować na sali Janosika. Zapowiada się niebanalny maraton największej trylogii. 

Matric - Kino Janosik FB

Choć trudno w to uwierzyć, w kwietniu minęło 20 lat od premiery Matrixa. Mało jest we współczesnej kinematografii filmów, które w takim stopniu zmieniły język kina. Film Wachowskich wykreował całkowicie nowy i niezmiernie sugestywny świat, którego elementy są wciąż żywe w popkulturze. Wiele dialogów z MATRIXa weszło do języka potocznego ludzi na całym świecie. Nowatorskie efekty specjalne typu bullet time nadal są niedoścignionym wzorem dla twórców kina akcji. Moda zawdzięcza filmowi ikoniczny długi czarny skórzany płaszcz, nierozerwalnie związany z wizerunkiem Neo i Trinity.

Matrix w Janosiku

W piątkowy wieczór 16 sierpnia z okazji jubileuszu filmu odbędzie się maraton filmowy, w którym zobaczymy wszystkie części trylogii: Matrix, Matrix Reaktywacja oraz Matrix Rewolucje. Seans odbędzie się w godzinach 20:00 - 03:00 w kinie Janosik w Żywcu. 

Oprac. MG.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę