Odszedł Łukasz Ząbek - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To kolejna taka przykra wiadomość w ostatnich dniach.

106496526 1364577797074973 4978960664283392335 n

 - Dziś o godzinie 6.30 zmarł nasz wielki bojownik, niezastąpiony Przyjaciel Łukasz Ząbek. Człowiek, który od kilku lat związany był z naszą orkiestrą. Rodzinie i wszystkim bliskim składamy szczere wyrazy współczucia. Wierzymy jednak, że życie ludzkie się zmienia, ale się nie kończy i jeszcze wspólnie uda sie nam zagrać.... Łukaszu, cześć. Twojej pamięci - informuje Beskid Sound Project na swojej stronie społecznościowej.

Łukasz związany był też między innymi z zespołem Sokoły. Od jakiegoś czasu zmagał ę z chorobą nowotworową. Sam pomagał wcześniej w organizacji różnych inicjatyw mających na ceu pomoc choremu Dominikowi Mrowcowi, jego sąsiadowi z Krzyżówek. 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę