Disco polo symfonicznie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Boys, Bayer Full, Weekend, Piękni i Młodzi oraz MixDance - to gwiazdy, które wezmą udział w koncertach „Orkiestra w rytmie disco”. Jeden z nich ma się odbyć już 7 grudnia w Bielsku-Białej w hali pod Dębowcem. Start o 19.30.

orchestra-2098877 960 720

Cykl „Orkiestra w rytmie disco” obejmuje siedem koncertów. Oprócz Bielska-Białej gwiazdy disco - polo wystąpią jeszcze w Kielcach, Włocławku, Częstochowie, Płocku, Toruniu i Bydgoszczy. Zespołom towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna pod batutą Piotra Piątkowskiego. Publiczność usłyszy popularne hity, takie jak „Jesteś szalona”, „Ona tańczy dla mnie” czy „Serca dwa”.

Bilety na to wydarzenie nabyć można przez stronę internetową www.biletomat.pl. Ceny na koncert w Bielsku-Białej zależą od miejsca i wynoszą od 39 do 50 zł. Szczegółowe informacja o koncertach „Orkiestra w rytmie disco” znaleźć można na stronie www.orkiestrawrytmiedisco.pl.

Warto wspomnieć o tym, że wydarzenie organizuje warszawska agencja koncertowo -  wydawnicza „Good Crew”. Działa ona na rynku od trzech lat, ale ma już na swoim koncie współpracę z Justyną Steczkowską czy Natalią Nykiel. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę