Lea Kjeldsen w Łękawicy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W sobtę 24 marca br. Gminny Ośrodek Kultury w Łękawicy zorganizował I Wiosenne Spotkanie Artystyczne. Gościem i swego rodzaju gwiazdą była Lea Kjeldsen. 

LEa tyt

Artystka pochodzi z Danii i jest głównym architektem ruchu gospel w Polsce. Lea Kjeldsen jest założycielką wielu chórów oraz współorganizatorką warsztatów gospel w Krakowie. Została uhonorowana odznaczeniem Honoris Gratia, przyznanym przez Prezydenta Krakowa osobom zasłużonym dla Miasta. Podczas 3-godzinnego spotkania autorskiego uczestnicy mogli poznać ciekawe historie z życia dyrygentki. Lea przeprowadziła także krótkie warsztaty muzyki gospel dla Chóru God'sway Łękawica.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę