Otwarta akcja krwiodawstwa - "pomagamy Remkowi" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wszyscy chętni zapraszani są na otwartą akcję krwiodawstwa, która odbędzie się 29 października 2017 roku w godzinach od 8.30 do 14.00 w Żywcu. Ambulans do poboru krwi zaparkuje na parkingu przy Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Zebrany podczas akcji życiodajny płyn zostanie przekazany dla dzieci z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, w tym dla 6-letniego Remka z Żywca.

Ambulans krwiodawstwa

 Organizatorem akcji jest Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej oraz Klub Honorowych Dawców Krwi z Łękawicy. W akcji udział wezmą również policjanci oraz pracownicy cywilni żywieckiej komendy. Ambulans do poboru krwi zaparkuje w dniu 29 października 2017 r. na parkingu przy Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Krew będzie można oddać w godz. od 8.30 do 14.00. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji. To nic nie kosztuje, a można w ten sposób uratować komuś życie! Aby zostać krwiodawcą wystarczy być osobą w wieku od 18 do 65 roku życia, o wadze powyżej 50 kilogramów oraz posiadać przy sobie dokument stwierdzający tożsamość. Zebrany podczas akcji życiodajny płyn zostanie przekazany dla dzieci z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, w tym dla 6-letniego Remigiusza.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę