Wbił się autem w kamienicę na Kościuszki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj ok. godz. 13.10. Samochód osobowy wbił się z wielkim hukiem w jedną z ostatnich kamienic przy ul. Kościuszki, tuż przed tzw. Mostem Solnym.

IMAG3652

Mężczyzna kierujący samochodem osobowym na toruńskich rejestracjach, wyjeżdżając z dużą prędkością z ronda, pomylił pedały. Taranując słupki i barierki wbił się w mur kamienicy przy ul. Kościuszki 66. Huk był duży, samochód zniszczony, jednak na szczęście nikomu z pasażerów ani kierowcy nic się nie stało, nie było też przechodniów w tym momencie. Ruch na jezdni kierowany jest przez strażaków wahadłowo. 

* 15.00 - Na ten moment funkconuje ruch - powolny - od strony ul. Dworcowej. Pas w kierunku Zabłocia zamknięty. Ogólnie zakorkowana okolica.

Udostępnij

4
+2
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę