Turyści podjęli próby reanimacji. Niestety... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na ostatnie dni w naszym regionie składa się niestety wiele groźnych zdarzeń w górach. Wczorajsze okazało się tragiczne.

GOPR Beskidy Rycerzowa

Ratownicy GOPR Beskidy otrzymali wczoraj (sobota 29 grudnia) zgłoszenie z Hali Rycerzowej od turystów, którzy znaleźli leżącego mężczyznę, około 200 metrów od tamtejszej bacówki. Po stwierdzeniu braku funkcji życiowych turyści przenieśli go do bacówki i podjęli resuscytację. 

"Zespół ratowników, który wyjechał ze Szczyrku zadysponował do Soblówki ZRM. Lekarz wraz z ratownikiem medycznym zostali wywiezieni do bacówki przez kierownika obiektu. Lekarz na miejscu zdarzenia stwierdził zgon mężczyzny. Ratownikom GB GOPR pozostał smutny obowiązek transportu ciała z gór do Soblówki, gdzie nastąpiło przekazanie zakładowi pogrzebowemu." - poinformowali beskidzcy GOPRowcy na swojej stronie FB.

Przyczyny zgonu 24-latka nie są znane. Sekcja zwłok ma posłużyć ich ustaleniu.

 

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę