Spłonął ich dobytek. Potrzebna jest nasza pomoc - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poprzedni tydzień zaczął się od wieści o dramatycznym pożarze w Przyborowie. Teraz ci, którym ucierpiał dobytek, apelują o pomoc i wsparcie.

Przyborow pogorzelisko

O pożarze w tej miejscowości, w gminie Jeleśnia, pisaliśmy TUTAJ. Prawdopodobnie od uderzenia pioruna, a burza krążyła wówczas w okolic cały wieczór, zapaliło się pomieszczenie gospodarcze jednego z domostw oraz poddasze. Fakt, że w budynku składowane było siano spowodował, że gaszenie trwało bardzo długo. Strażacy działali na miejscu około 8 godzin. W pożarze spłonęło mienie mieszkańców, którzy teraz zorganizowali publiczną zbiórkę pieniężną, mającą na celu odbudowę budynku mieszkalnego.

„Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe dla mojej rodziny z powodu spalenia się całego gospodarstwa domowego i budynku mieszkalnego. Do zdarzenia doszło 03.09.2018r. o godz. 21:00 podczas silnej burzy piorun uderzył w nasz dom. Zostało spalone całe gospodarstwo, budynek mieszkalny, wszystko co mieliśmy potrzebne do życia, wszystkie maszyny, sprzęty, nie mamy nic. Oprócz tego mamy siostrę niepełnosprawną która potrzebuje opieki i bycia z nią całą dobę. Mama nie pracuje bo zajmuje się siostrą a tata jest na rencie. Bardzo bym prosiła aby wesprzeć moją rodzinę, bo niedługo zima.” - brzmi apel organizatora zbiórki, Katarzyny Kamińskiej.

Wsparcia można udzielić za pośrednictwem portalu zrzutka.pl, pod linkiem:

https://zrzutka.pl/fdhac9

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę