400 tys. zł na projekt przebudowy basenu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywiecka Pływalnia Miejska, co do której stanu technicznego od dawna można mieć spore zastrzeżenia, ma w końcu doczekać się bardzo poważnej przebudowy. Rozbudowa basen jest w planach, które zostały zwizualizowane przez Biuro Projektów Budownictwa mgr inż. Jarosław Kwak z Żywca. Na razie - w tegorocznym budżecie - przeznaczono 400 tys. zł na kompleksowy projekt inwestycji. Co jeszcze?

 W projekcie przebudowy basenu powstanie nowa infrastruktura, a na jego tyłach powstać ma sala sportowa. Całość ma stanowić zintegrowaną infrastrukturę sportową. Dotychczasowa sala MOSiR zmieniona będzie w obiekt handlowy. Niejako w zamian za to, burmistrz Antoni Szlagor ma nadzieję, że właściciele Galerii Lider przyczynią się do powstania nowej sali. Ta ma mieć wymiary nieduże, o wewnętrznym obrysie 18x28 metrów. Basen z kolei, na który składać się będzie 6 torów po 25 metrów, budowany na miejscu starego, ma być wzbogacony o sauny, jacuzzi i część dziecięcą. Budowa ma się zacząć w 2019 roku, a oddanie obiektów do użytku przewidywane jest na 2021 rok.

 Poniżej, w galerii, zobaczycie plan obiektu.

Udostępnij

4
+2
2
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę