Koniec ferii na lodowisku. Będzie drożej? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W piątek 09.02. na żywieckim lodowsku czeka chętnych wielka zabawa, w związku z końcem ferii zimowych i finałem karnawału 2018.

Lodowisko fanpage final

W godzinach 15.00 - 17.00 wstęp będzie kosztował 1 zł za godzinę. Poza jazdą i zabawami z animatorem będzie okazja do wygrania cennych nagród, między innymi w konkursie na najciekawsze przebranie. Oceniane będą osoby w dwóch kategoriach wiekowych - do 12 lat i między 12 a 18 rokiem życia.
Warto jak najwięcej korzystać z takich promocji. Burmistrz Antoni Szlagor zapowiedział już bowiem, że w przyszłym sezonie bilety wstępu na taflę będą droższe, w związku z wiekszym niz zakładano kosztem utrzymania tafli lodowiska.

 

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę