W Ślemieniu pływają - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gmina Ślemień kończy realizację projektu „Jak ryba w wodzie 2017”. Otrzymała na ten cel po raz kolejny dofinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

pływanie

 Pieniądze pochodzą z Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w 2017 roku w ramach projektu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”. Jest on adresowany do uczniów szkół podstawowych z klas I – III w całej Polsce. Zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania. Gmina otrzymała dotację w wysokości 8 tys. zł, co stanowi 50 % wartości przedsięwzięcia. Projekt jest realizowany do 29 kwietnia na Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej i zakłada realizację 20 godzin nauki pływania dla 52 uczniów klas III Szkoły Podstawowej w Ślemieniu. W ramach projektu finansowane są transport uczniów, bilety wstępu na basen, opieka wykwalifikowanych instruktorów i ubezpieczenie dzieci.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę