Kobiecy jubileusz [AKTUALIZACJA] - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To już 15 lat mija, od kiedy Towarzystwo Sportowe Mitech Żywiec zaczęło prowadzić swoją działalność sportową, znaną przede wszystkim z ekstraligowej drużyny futbolu kobiecego.

Główne uroczystości jubileuszowe odbędą się w sobotę 30 czerwca. Jaki będzie ich program?

Część oficjalna obchodów rozpocznie się o godz. 11.00 w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Dębina. Część sportowa natomiast odbędzie się na stadionie „Czarnych” Góral Żywiec przy ul. Tetmjera 50. Rozpocznie ją o godz. 15.30 mecz towarzyski piłki kobiecej z drużyną Partizana Bardejov, Mistrza Słowacji w żeńskim futbolu. Po nim przyjdzie czas na otwarty dla wszystkich piknik.

Przy tej okazji gratulujemy klubowi dotychczasowej działalności i sukcesów, prosząc przy okazji o następne, jeszcze większe emocje.

* Klub TS Mitech Żywiec poinformował, że drużyna Prtizana Bardejov nie dotrze na spotkanie. W związku z tym,w ramach tej części obchodów, rozegrany zostanie mecz byłych zawodniczek klubu przeciw grającym obecnie. Spotkanie rozegrane będzie o godz. 15.30 na boisku KS "Soła" Żywiec przy ul.Sadowej 30.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę