Rezygnacja Roberta Sołtyska - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sekcję kobiecej piłki nożnej klubu TS Mitech Żywiec czeka zmiana na stanowisku trenera pierwszej drużyny, która gra na najwyższym szczeblu krajowych rozgrywek - w ekstralidze.

Robert Soltysek

Zarząd klubu poinformował, że wczoraj przyjęta została rezygnacja trenera  Roberta Sołtyska, który o swoją rezygnację poprosił, argumentując ją względami osobistymi.

- Ustalono jednocześnie, że do końca bieżącego miesiąca będzie kontynuował treningi z pierwszą drużyną, z możliwością przedłużenia, do momentu znalezienia następcy - czytamy w komunikacie klubu.

Robert Sołtysek prowadził TS Mitech od stycznia 2017 roku. Obecnie klub zajmuje jedenaste, przedostatnie miejsce w tabeli ligowej. 

Udostępnij

0
-4
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę