Paralotniarze na Żarze - spektakularne zawody - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W miniony weekend rozegrane zostały IV Paralotniowe Zawody w Celności Lądowania. Awiatorzy prezentowali swoje umiejętności na górze Żar. Imprezę organizowało Beskidzkie Stowarzyszenie Paralotniowe i Górska Szkoła Szybowcowa Żar.

Spado tyt

Zmagania miały charakter towarzyski, a rywalizacja sportowa była jedynie pretekstem do dobrej zabawy przy pięknej pogodzie. Jednocześnie odbywał się także konkurs na najlepsze przebranie!

Zawody wygrał Robert Machel Klif Paralotnie, który w ostatniej rundzie przeskoczył Grzegorza Fiema, a na trzecie miejsce wskoczył Rafał Reinert. Najlepszą dziewczyną okazała się Tamara Dudek. Ponieważ tym razem w zawodach wzięły też udział aż 4 tandemy, to została przyznana nagroda też w tej kategorii, którą zgarnął Ryszard Żygadło. Najlepszym przebraniem jednogłośnie został kurczak na kurze Michał Radzicki.

Zapraszamy do obejrzenia poniższej fotorelacji z tej imprezy. Zdjęcia: Kasia Bugaj, Monika Miś, Beskidzkie Stowarzyszenie Paralotniowe.

Udostępnij

12
+12
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę