W Wilkowicach laury dla Łucznika - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W miniony weekend w Wilkowicach odbyły się 36. Halowe Mistrzostwa Polski w Łucznictwie. Kolejny raz sukcesy odnieśli zawodnicy z klubu Łucznik Żywiec.

Mistrzem kraju został Filip Łazowski (Łucznik Żywiec), który w finale pokonał Oskara Kasprowskiego, z tego samego klubu. Trzecie miejsce zajęli Kacper Sierakowski (SŁ Marymont Warszawa) i Kacper Bizoń (Łucznik Żywiec). W zmaganiach kobiet, w kategorii łuku klasycznego, zwyciężyła Małgorzata Sobieraj (PTG Sokół Radom) przed Kariną Lipiarską-Pałką (ULKS Grot Zabierzów). Na trzecim miejscu sklasyfikowane zostały Aleksandra Paczuska (SŁ Marymont Warszawa) oraz Magdalena Śmiałkowska (Społem Łódź). Drużyny Łucznika Żywiec zwyciężyły też w konkurencjach drużynowych – zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ponadto Łucznik uplasował się na drugim i trzecim miejscu pośród mikstów.

Łuki bloczkowe

W tej kategorii zwyciężyła Maria Szkolna z tego samego klubu. Drużynowo drugie miejsce zajęli łucznicy ULKS Zbójnik Żywiec , a trzecie Łucznik Żywiec. W kategorii mikstów klub z Żywiecczyny pokonał Strzelca Legnica.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę