O krok od spadku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Piłkarki TS Mitech Żywiec nie uzyskały we wczorajszym meczu punktów i znalazły się w bardzo trudnej sytuacji. W ostatnich latach bywało już źle, ale nie aż tak.

Zawodniczki z Żywca, w wyjazdowym meczu z Olimpią Szczecin objęły prowadzenie po bramce Mai Stopki, ale potem było już gorzej. Ostatecznie Mitech przegrał 1:2.

Niezdobycie punktów w Szczecinie znacznie pogorszyło ich sytuację w tabeli. Żywiecki klub zajmuje teraz przedostatnie, spadkowe miejsce i praktycznie nie wszystko zależy od niego, a szanse pozostania w ekstraklasie są bardzo niewielkie. Do zajmującego następną lokatę, gwarantującą pozostanie w czołówce, AZS Wrocław Mitech - na trzy kolejki przed końcem sezonu - traci cztery punkty. Ponadto wrocławianki mają jeden mecz więcej do rozegrania. 

Udostępnij

0
-2
2
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę