Prymuski Ekstraligi - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przed paroma dniami oficjalnie zakończył się sezon 2018/2019 w rozgrywkach Ekstraligi kobiet.Piłkarki TS Mitech Żywiec niestety opuszczają to zacne grono, spadając do I ligi, ale w finale rozgrywek pojawił się pewien miły akcent.

Komosa

 Dwie zawodniczki Mitechu zasłużyły na miano Prymusek Ekstraligi. Zostają nimi te piłkarki, które w Ekstralidze rozegrały wszystkie mecze w sezonie i to w podstawowym składzie, od początku do końca spotkania. W przypadku klubu z Żywca było tych meczów 26 (Polonia Poznań oddała spotkanie walkowerem). Prymuskami zostały: 31-letnia Patrycja Rżany i 31-letnia Aleksandra Komosa - bramkarka i grająca trener.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę