Jest nowy szef żywieckiej policji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dzisiaj w siedzibie żywieckiej Komendy Policji odbyła się uroczystość zdania stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu. Młodszy inspektor Michał Łukasik po ponad 8 latach piastowania funkcji szefa żywieckich policjantów oraz po ponad 30 latach służby w policyjnym mundurze odszedł na emeryturę.

Krzysztof czaja

 Ceremonia rozpoczęła się od meldunku złożonego I Zastępcy Komendanta Powiatowego mł. insp. Krzysztofowi Czai i wprowadzeniu sztandaru KPP w Żywcu. Następnie minutą ciszy uczczono funkcjonariuszy i pracowników Policji, którzy zmarli w wyniku zakażenia wirusem Sars-Cov-2. Po odczytaniu decyzji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nastąpiło pożegnanie ze sztandarem przez dotychczasowego szefa żywieckiej jednostki. Po tym, mł. insp. Michał Łukasik złożył swojemu Zastępcy meldunek o zdaniu obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu.

Również dzisiaj mł. insp. Krzysztof Czaja w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach odebrał rozkaz o powierzeniu mu obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu. 

Czaja dotąd był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu, a w przeszłości m. in. Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej. 

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę