Szczepan Kupczak na wysokim miejscu w PŚ - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pierwszy dzień Seefeld Nordic Combined Triple (piątek 31 stycznia), turnieju zaliczanego do cyklu Pucharu świata, był dla kombinatora norweskiego z Juszczyny bardzo pomyślny. 

Kupczak 2

 "Dobry start dla mnie i 12 miejsce! Po długim czasie walki o dobre czucie na skoczni w końcu odnalazłem "to coś" i wracam na właściwe dla siebie miejsce w te części konkurencji. Na wyścigu walczyłem jak mogłem, starałem się popełnić jak najmniej błędów... jednak w biegu na 5 km czas nagli, i takim sposobem zepsułem swój atak w którym walczyłem o 11 miejsce.
Niemniej, walka trwa, Jutro kolejny dzień i kolejna szansa na dobre rezultaty mojej pracy!Was pozdrawiam i dziękuję za kciuki które niewątpliwie trzymacie!" - napisał Kupczak na swojej stronie społecznościowej.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę