Trener w obronie Gwizdoń - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zawodniczka BLKS Żywiec Magdalena Gwizdoń, wraz z drużyną Polski, zajęła w sobotę 7. miejsce na mistrzostwach świata, w biegu sztafetowym. Polki do końca były blisko medalu. Biathlonistka z Lalik zebrała potem sporo nieprzychylnych komentarzy, ale otrzymała też ważne wsparcie.

Greis

 O biegu pisaliśmy TUTAJ. Przypomnijmy, że po trzeciej zmianie Polki prowadziły. Kończąca polską sztafetę Magdalena Gwizdoń już przed pierwszym strzelaniem straciła nieco ponad dziesięć sekund ze swojej przewagi. Jej zapas czasowy topniał też na stadionie – dobierała dwa razy i ruszyła na trasę z ledwie kilkoma sekundami przewagi nad Marte Olsbu Roesieland i Hanną Oeberg. Ostatecznie Polki zajęły 7 miejsce, a na zawodniczkę BLKS Żywiec spadło nieco krytyki.

Do sprawy odniósł się trener reprezentacji Polski Michael Greis:

"Uważam, że zaprezentowaliśmy się na najwyższym światowym poziomie, zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. Zdaję sobie sprawę, że część z Was może odczuwać niedosyt. Niepotrzebnie. Ja jestem dumny z każdej z czterech dziewczyn, a w szczególności z Magdy Gwizdoń. Tylko ci, którzy byli w podobnej sytuacji, będą w stanie zrozumieć to jak trudne i odpowiedzialne zadanie przed nią stało. I chcę jeszcze raz podkreślić, że wywiązała się z niego bardzo dobrze, fantastycznie opanowała stres. Nie jest już oczywiście w tak dobrej formie jak kiedyś, ale wciąż jest bardzo ważnym członkiem naszej drużyny i bez niej osiągnięcie tak dobrego rezultatu nie byłoby możliwe. Powtarzam swoim dziewczynom: „Wierzcie w siebie, a wtedy wszystko jest możliwe!”. - przekazał coach za pośrednictwem strony społecznościowej Polskiego Związku Biathlonu.

Udostępnij

5
+4
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę