Nowy termin Półmartatonu Żywieckiego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Według pierwotnych założeń miał odbyć się w obecnym czasie, ale wiadomo, jaka jest sytuacja.Według pierwotnych założeń miał odbyć się w obecnym czasie, ale wiadomo, jaka jest sytuacja.

Polmaraton

 W pierwszej chwili decyzja co do dalszych losów imprezy została zawieszona w próżni. Bieg odbędzie się b listopada br. Są też bardziej szczegółowe informacje:

"Drodzy biegacze

W związku z decyzją o przeniesieniu terminu 21. PKO Półmaratonu dookoła Jeziora Żywieckiego na dzień 8 listopada 2020 r. informujemy, iż:
• wszystkie opłaty startowe wraz z numerami oraz pakietem startowym zostają przeniesione na nowy termin imprezy,
• dopuszczamy przeniesienie opłaty startowej na kolejną edycję biegu w 2021 roku, w tym celu prosimy o wiadomość na poniższego e-maila,
• organizator wyraża zgodę na przepisanie pakietu startowego na inną osobę, zachęcamy do skorzystania z tej opcji,
• istnieje również możliwość zwrotu opłaty startowej. Osoby rezygnujące muszą wysłać na adres tksp@zywiec.powiat.pl informację o rezygnacji z udziału wraz z danymi do zwrotu wpłaty (imię, nazwisko, numer startowy, wysokość wniesionej opłaty startowej). Prosimy o cierpliwość, zwroty będą wypłacane zawodnikom sukcesywnie.
Rezygnacja ze startu wraz ze zwrotem opłaty będzie możliwa do 30 kwietnia 2020 r.

Ważne
Dotychczasowe e-maile dotyczące zwrotu opłaty startowej nie będą brane pod uwagę, prosimy o ponowną informację ze wszystkim potrzebnymi danymi.

ZWROTY PRZEKAZYWANE BĘDĄ NA RACHUNEK BANKOWY Z KTÓREGO DOKONANO PŁATNOŚCI.

  • rejestracja do biegu cały czas jest możliwa, a aktualna stawka opłaty startowej nie ulegnie już zmianie. Dotyczy to wszystkich, również tych, którzy teraz wystąpią o zwrot opłaty startowej w niższych kwotach, a potem zapiszą się na nowo.

Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia. Wierzymy, że mimo wszystko spotkamy się 8 listopada w Żywcu." - informuje dyrektor biegu Mirosław Dziergas.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę