Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego - konkretna zmiana planów i terminu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Z wiadomych powodów 21. PKO Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego nie odbył się wiosną. Przeniesiono go wówczas na listopad, ale ten termin też nie dojdzie do skutku. Kiedy zatem, o tym informuje poniżej dyrektor imprezy.

polmaraton termin copy

 "Drodzy biegacze i biegaczki,

Do samego końca wierzyliśmy w to, że 21. PKO Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego odbędzie  się w planowanym terminie, że spotkamy się wszyscy razem na Żywieckim Rynku 8 listopada. Bardzo nam przykro, że musimy podjąć decyzję o kolejnym przeniesieniu terminu biegu. Nie chcemy i nie możemy narażać kogokolwiek na najmniejsze nawet ryzyko, a takie może mieć miejsce w sytuacji, gdy w jednym czasie i miejscu zgromadzi się kilka tysięcy osób.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz wynikające z tego faktu obostrzenia związane z organizacją imprez biegowych informujemy, iż 21. PKO Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego decyzją organizatora zostaje przeniesiony na 11 kwietnia 2021 r.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze na chwilę obecną informacje, wkrótce zostanie opublikowany nowy regulamin.

  • Obecna lista zawodników oraz wpłaty tych osób zostaną automatycznie przeniesione na rok 2021.
  • Osoby, które wcześniej zadeklarowały przeniesienie opłaty startowej na kolejną edycję biegu w 2021 r. na nowo pojawią się na liście startowej.
  • Organizator wyraża zgodę na przepisanie pakietu startowego na inną osobę.
  • Rezygnacja ze startu wraz ze zwrotem opłaty będzie możliwa do 30 września 2020 r. W tym celu zawodnicy proszeni są o zgłoszenie tego faktu na adres: tksp@zywiec.powiat.pl  w treści e-maila należy podać: imię, nazwisko, numer startowy, wysokość wniesionej opłaty startowej.

Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na zwrot.

  • Rejestracja do biegu cały czas jest możliwa, a aktualna stawka opłaty startowej nie ulegnie już zmianie. Dotyczy to wszystkich, również tych, którzy teraz wystąpią o zwrot opłaty startowej w niższych kwotach, a potem zapiszą się na nowo.

Mamy ogromną nadzieję, że ponownie spotkamy się na starcie, a bieg jaki wspólnie tworzymy wystartuje z jeszcze większym potencjałem."

                                                                                                                               Dyrektor Biegu Mirosław Dziergas

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę