Piraci na Jeziorze Żywieckim - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Te załogi, które przebiorą się za piratów mogą otrzymać specjalne nagrody. Już 22 lipca, na Jeziorze Żywieckim odbędą się regaty o puchar rektora Politechniki Krakowskiej. Wydarzenie organizowane jest już po raz czterdziesty.

Zawody podzielone będą na klasyfikacje: omega standard, klasa wolna, klasa katamaran, łodzie kabinowe do 6,5 m oraz powyżej 6,5 m. Chętni do udziału w rywalizacji zapisywać się będą w dniu zawodów w godzinach od 9.00 do 10.00. Wpisowe od drużyny wynosi 60 zł.

O 11.00 nastąpi uroczyste otwarcie regat, a ich koniec przewidziany jest na godzinę 16.00 lub 17.00. Organizatorzy zachęcają uczestników do przebrania się za piratów. Dla tak wystylizowanych drużyn przygotowane będą nagrody. Warto wspomnieć o tym, że w ramach regat odbędą się zawody Pucharu Polski Południowej Katamaranów.

Biuro imprezy mieścić się będzie na terenie ośrodka żeglarskiego Politechniki Krakowskiej w Żywcu przy ul. św. Wita.

Jak podkreślają organizatorzy, regaty mają na celu popularyzację żeglarstwa na Jeziorze Żywieckim, propagowanie aktywnego i bezpiecznego korzystania z akwenów oraz promocję atrakcyjnych terenów do uprawiania sportów wodnych.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę