Mistrz świata z Cisownicy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od 31 lipca w Berlinie rozgrywano Mistrzostwa Świata w łucznictwie, w których startował Przemysław Konecki z klubu LUKS Orlik Goleszów.

Konecki PZL2

Napisaliśmy wyżej, że startował, ale to zdecydowanie zbyt mało powiedziane, gdyż odniósł wielkie sukcesy. W piątek (4 sierpnia) polska drużyna w składzie Rafał Dobrowolski, Przemysław Konecki i Łukasz Przybylski wywalczyła mistrzowski tytuł w łukach bloczkowych. W sobotę natomiast rozgrywano konkurencję indywidualna, w której Konecki zajął siódme miejsce, przegrywając z przyszłym mistrzem świata. Świeżo upieczony drużynowy mistrz świata Przemysław Konecki, 21-latek mieszkający w Cisownicy, w gminie Goleszów. Na co dzień reprezentuje klub LUKS Orlik Goleszów. Jego trenerką, zarówno w klubie jak o w kadrze jest Anna Stanieczek (na zdjęciu). 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę