Stypendia dla zdolnych sportowców - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ruszyła trzecia edycja programu stypendialnego funduszu Natalii Partyki. Skierowany jest on do młodych i utalentowanych sportowców, którzy borykają się z różnymi trudnościami w rozwijaniu kariery.

Kwota, którą obejmuje stypendium wynosi 10 tys. zł. Ci, którzy chcą otrzymać finansowe wsparcie proszeni są o zgłoszenia do 26 września. Zapisywać można się przez stronę internetową funduszu Natalii Partyki. Wniosek oraz szczegółowe informacje o programie znaleźć można w zakładce „konkurs stypendialny”. Co ważne, osoby, które chcą ubiegać się o dotację muszą mieć od 17 do 22 lat.

W dwóch poprzednich edycjach programu stypendia otrzymało ponad 20 sportowców. Pieniądze przeznaczyli na treningi oraz na udział w zawodach. Wśród stypendystów funduszu Natalii Partyki można wyróżnić m.in. Dominika Burego - ubiegłorocznego mistrza Polski w biegach narciarskich stylem klasycznym czy Bartosza Tyszkowskiego - srebrnego medalistę w pchnięciu kulą podczas igrzysk paraolimpijskich w Rio w 2016r.

Na Żywiecczyźnie z pewnością nie brakuje zdolnych sportowców Dzięki stypendium od Natalii mogą oni osiągnąć sukces. Warto więc wypełnić zgłoszenie i powalczyć o finansowe wsparcie. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę